Deputet i Qarkut Vlorë

Koço Kokëdhima

Një pjesë nga konferenca për shtyp

Një pjesë nga konferenca për shtyp

...Eksperienca e tymosjes së kanabisit nuk është një eksperiencë që ne duhet ta predikojmë apo ta promovojmë. Ne duhet ti edukojmë të ...

Studentët e artë të qarkut Vlorë

Studentët e artë të qarkut Vlorë

Në këtë postim dëshiroj të promovoj shembullin e shkëlqyer të shtatë maturantëve ekselentë të Qarkut të Vlorës, të cilët ne i zgjodhëm ...

Vanesa Sono, një talent të spikatur

Vanesa Sono, një talent të spikatur

Vanesa Sono është vetëm 14 vjeç dhe ka një talent të spikatur. Është një vajzë e shkëlqyer në mësime, e sjellshme, e ...

Një pjesë nga konferenca për shtyp

Një pjesë nga konferenca për ...

1
Studentët e artë të qarkut Vlorë

Studentët e artë të qarkut ...

2
Vanesa Sono, një talent të spikatur

Vanesa Sono, një talent të ...

3
  Lajme
 • Akuzat e Berishës, Kokëdhima: Shpifja e radhës, nuk e njoh Klement Balilin
  Deputeti socialist Koço Kokëdhima ka reaguar pas akuzave për lidhje me Klement Balilin, të bëra nga ish-kryeministri Sali Berisha dje në Parlament. Në një status në “Facebook”, ligjvënësi i majtë shpjegon se nuk e njeh dhe nuk ka kurrfarë lidhje…

 • Kokëdhima: Pse e promovoj legalizimin e kanabisit mjekësor
  Suela Topi Deputeti socialist, Koço Kokëdhima argumentoi dje idenë për legalizimin e kanabisit mjekësor në Shqipëri. Gjatë një konference për shtyp të mbajtur, ai sqaroi se arsyet e kësaj nisme janë mjekësore dhe ekonomike. Zoti Kokëdhima a mund ta quajmë…

 • Kokëdhima Berishës: Të kam qëndruar dhe do më kesh përballë
  Deputeti i Partisë Socialiste, Koço Kokëdhima foli sot në Kuvend mbi akuzat e Partisë Demokratike në lidhje me përvetësimin e fondeve publike përmes kompanisë "Abissnet sh.a". Deputeti Kokëdhima theksoi se, i ka qëndruar gjithnjë besnik interesit publik dhe kombëtar dhe…

Facebook


Na ndiq
facebook
youtube
email
rss